Sort by
  • The Munsters

    ★★★

  • Heathers: The Musical

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Raven's Hollow

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Revealer

    ★★★

  • Who Invited Them

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★½

  • Night's End

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Cellar

    ★★★½

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Bunker Game

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Long Night

    ★½

  • Slapface

    ★★★

  • The Requin

  • Hatching

    ★★★★

  • Watcher

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • A House on the Bayou

    ★★★

  • Death Valley

    ★★★

  • Lantern's Lane

    ★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Let the Wrong One In

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • So Vam

    ★★★

  • The Seed

    ★½

  • Bingo Hell

    ★★★

  • Black as Night

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Alone with You

    ★★

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★★

  • Nightbooks

    ★★★★

  • A Banquet

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★★

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★★½

  • The Last Rite

    ★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Martyrs Lane

    ★★★½

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★½

  • Hellbender

    ★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Jolt

    ★★★½

  • Super Hot

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Annette

    ★★★½