• All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Afterlife of the Party

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★★

  • The Blazing World

    ★★★★★

  • Knocking

    ★★★★½

  • Censor

    ★★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Plus One

    ★★★★

  • Trespassers

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Revenge

    ★★★★★

  • Scream: Generations

    ★★★★★

  • Scream 4

    ★★★★★

  • Alice in Wonderland

    ★★★★★

  • Orphan

    ★★★★½

  • Hannah Montana: The Movie

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ★★★★½

  • Jeepers Creepers 2

    ★★★

  • Jeepers Creepers

    ★★★★

  • Scream 3

    ★★★★★

  • Scream 2

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Halloween: The Curse of Michael Myers

    ½

  • A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

    ★★★★

  • Ivanka The Baby Snatcher

    ★★★★★