Sort by

Aaron has logged 39 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
No Direction Home: Bob Dylan

No Direction Home: Bob Dylan

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Ordinary People

Ordinary People

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Frighteners

The Frighteners

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Dheepan

Dheepan

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
X

X

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
After Yang

After Yang

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dog Eat Dog

Dog Eat Dog

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Man Without a Face

The Man Without a Face

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
After Life

After Life

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★½
Edit this entry  
05
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Taps

Taps

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★½
Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Nope

Nope

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Speak No Evil

Speak No Evil

2022
×
★★★½
Edit this entry  
04
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★½
Edit this entry  
28
Candyman

Candyman

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Finest Hours

The Finest Hours

2016
×
★★★½
Edit this entry  
07
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Day We Died

The Day We Died

2020
×
★★½
Edit this entry  
25
Copshop

Copshop

2021
×
★★★
Edit this entry  
05
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★
Edit this entry  
05
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★
Edit this entry  
05
The Rescue

The Rescue

2021
×
★★★★
Edit this entry  
04
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★
Edit this entry  
04
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
King Richard

King Richard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Edit this entry