Sort by
  • Dune: Part Two

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The Grucifixion

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • Dexter: New Blood

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Squid Game

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • He's All That

    ½

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Loki

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ½

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Nobody

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Cherry

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Dearly Disturbed Dexter

  • Artemis Fowl

    ½

  • Spenser Confidential

  • 365 Days

    ½

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Cuties

    ½

  • Bad Boys for Life

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • The Immortal

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Lucy in the Sky

    ★★