• Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Looney Tunes Cartoons - Back to School Special

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★½

  • Jackass Shark Week

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Clerk

    ★★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • One Left

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★½

  • Mank

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Stay Home

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • Guest House

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Steve-O: Gnarly

    ★★★½

  • Host

    ★★★★★

  • Postalgeist

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Magnum Dopus: The Making of Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • The Night House

    ★★★★