Sort by
  • Copenhagen Cowboy

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Sharp Stick

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • VOIR

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • My Son

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • Raging Fire

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Army of the Dead

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★½

  • Trust

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Flinch

    ★★½

  • The Bloodhound

    ★★★★

  • Jiu Jitsu

  • On the Rocks

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★½

  • Come True

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Words on Bathroom Walls

  • After We Collided

    ½

  • Peninsula

    ★★½

  • The Old Guard

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • A Ghost Waits

    ★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Time to Hunt

    ★★★★

  • 365 Days

    ½

  • Possessor

    ★★★★½

  • 6 Underground

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • The Fall

  • Looking for Alaska

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Blood Machines

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Secret Obsession

  • The Fatal Raid

    ½

  • Too Old to Die Young

    ★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★