Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Madame Web

  • Argylle

    ★★

  • ted

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • Friends & Family Christmas

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Wonka

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Curse

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★½

  • Ferrari

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Retribution

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Untold: Johnny Football

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • About My Father

    ★★

  • The Taste of Things

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Late Night with the Devil

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½