• Old

    ★★★½

  • Saving Capitalism

    ★★

  • Dementia 13

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Creature from the Black Lagoon

    ★★★★

  • Coach Carter

    ★★★

  • The Counselor

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★

  • Black Christmas

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Curse of Frankenstein

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Halloween II

    ★★★★

  • Exorcist II: The Heretic

    ★★

  • Christine

    ★★★½