• There Will Be Blood

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • 8-Bit Christmas

    ★½

  • 42nd Street

    ★★★½

  • The Runaway

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • National Treasure

    ★★★½

  • The Bird Spider

    ★★

  • The Humans

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★

  • Clueless

    ★★★★½

  • Miracle on 34th Street

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★