• Infinite

    ★½

  • The Misfits

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • Voyagers

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Unholy

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Moxie

    ★★

  • Cosmic Sin

    ★½

  • Cherry

    ★★½

  • Crisis

    ★★

  • Chaos Walking

    ★½

  • Body Brokers

    ★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • Boss Level

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Dreams I Recall

  • In the Earth

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • The Marksman

    ★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • Locked Down

    ★★

  • News of the World

    ★★½

  • We Can Be Heroes

  • Fatale

    ★★

  • Breach

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Songbird

  • Godmothered

    ★★

  • Monster Hunter

    ★½

  • Black Beauty

    ★★

  • Superintelligence

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Two Distant Strangers

  • Jiu Jitsu

    ★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • Hillbilly Elegy

  • Mank

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★½

  • Skylines

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★½

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Stardust

    ★★

  • Rebecca

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Archenemy

    ★★½

  • Run

    ★★½

  • Freaky

    ★★