Sort by
  • Prey

    ★★★★½

  • A Theater Near You

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • What Is a Woman?

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Nobody Loves You and You Don't Deserve to Exist

    ★★★★½

  • Clapped, Clipped & Clopped

    ★★★★

  • Blue Moon

    ★★★★½

  • The Thief, His Wife and the Canoe

    ★★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★

  • Oscar's

    ★★★½

  • The Northman

    ★★½

  • Busk

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • One Shot

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Then Barbara Met Alan

    ★★★★½

  • Lonely

    ★★★

  • AWESOME BOMB

    ★★★

  • Jeremy Kyle Show: Death on Daytime

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★½

  • Life and Death in the Warehouse

    ★★★½

  • Veranito (Once Again)

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★

  • How Did We Get Here?

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Lotus Flower

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • Flux Gourmet

    ★★½

  • Rooney

    ★★★★

  • Gonzo

    ★★★½

  • Bigbug

    ★★

  • Like Yesterday

    ★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • There's No End

    ★★★★

  • roughly an hour before

    ★★★

  • Confined

    ★★★½

  • Fruitcake

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • No Shark

    ★★★★½

  • Anxiety

    ★★★

  • Marching On Together

    ★★★½

  • 6 Days Alone

    ★★★½

  • Hypostasis

    ★★★½

  • Constant

    ★★★★½

  • Roy Chubby Brown - Harmless Vulgarity & Friendly Smut

    ★★★½

  • Roy Bolson's Recontextualization

    ★★★½

  • I Suppose I'm An Inconvenience

    ★★★★½

  • Line Goes Up: The Problem With NFTs

    ★★★★½

  • Phony

    ★★½

  • ESTHESIA

    ★★★★

  • Django Your Own Way

    ★★★★

  • Quiet Valley

    ★★★½

  • Around Eggpuff

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Gold

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Alpenglow

    ★★★★½

  • The Cryptic Innocence

    ★★★

  • Cursor

    ★★★★

  • Alan Resnick's Enterings

    ★★★★

  • A Homemade Film

    ★★★★

  • His Great Arteries

    ★★★★

  • REBIRTH.jpeg

    ★★★★½