Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★½

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★½

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★

  • Final Destination 2

    ★★½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★★

  • Pride & Prejudice

    ★★★★

  • The Hustle

    ★★★

  • Final Destination

    ★★★

  • Bride of Chucky

    ½

  • A Bay of Blood

    ★★★