Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Final Summer

Final Summer

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Compulsus

Compulsus

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Third Saturday in October

The Third Saturday in October

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Third Saturday in October Part V

The Third Saturday in October Part V

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Poser

Poser

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hypochondriac

Hypochondriac

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Prey

Prey

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
They/Them

They/Them

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Not Okay

Not Okay

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Honor Society

Honor Society

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Nope

Nope

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
Read the review Edit this entry  
22
Vortex

Vortex

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
She Will

She Will

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Revealer

Revealer

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Dinner in America

Dinner in America

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
American Carnage

American Carnage

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Don't Make Me Go

Don't Make Me Go

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Summoned

The Summoned

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
09
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fire Island

Fire Island

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Abandoned

Abandoned

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Where the Scary Things Are

Where the Scary Things Are

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
02
The Angst

The Angst

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Trash Life

Trash Life

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Off Limits

Off Limits

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Sleep

Sleep

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
GUTS

GUTS

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Night Shift

Night Shift

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Every Time We Meet for Ice Cream Your Whole F*cking Face Explodes

Every Time We Meet for Ice Cream Your Whole F*cking Face Explodes

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Chicken House

Chicken House

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
PussyCake

PussyCake

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Leech

The Leech

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Gateway

Gateway

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Outwaters

The Outwaters

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Third Saturday in October Part V

The Third Saturday in October Part V

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Breathing Happy

Breathing Happy

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cryo

Cryo

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Giving Birth to a Butterfly

Giving Birth to a Butterfly

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Creeping

The Creeping

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Honeycomb

Honeycomb

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Ones You Didn’t Burn

The Ones You Didn’t Burn

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Hustle

Hustle

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
Read the review Edit this entry  
20
Mad God

Mad God

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bloody Summer Camp

Bloody Summer Camp

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Integrity of Joseph Chambers

The Integrity of Joseph Chambers

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry