Sort by
  • Camp Pleasant Lake

    ★★

  • Likeness

    ★★★★

  • Drive-Away Dolls

    ★★★★

  • Spaceman

    ★★

  • My Bloody Galentine

    ★★★

  • Madame Web

  • Sorry, We're Dead

    ★★★★

  • Lola

    ★★

  • Marmalade

    ★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★

  • ClearMind

    ★★

  • Orion and the Dark

    ★★★

  • Good One

    ★★★★

  • Suncoast

    ★★★★

  • Handling the Undead

    ★★★

  • Black Box Diaries

    ★★★★★

  • A Real Pain

    ★★★★

  • Between the Temples

    ★★★★★

  • Little Death

    ★★½

  • Love Me

    ★★½

  • No Way Up

  • Stress Positions

    ★★★★★

  • Thelma

    ★★★★★

  • Last Night at Terrace Lanes

    ★★

  • Destroy All Neighbors

    ★★★★

  • Miller's Girl

    ★★

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Mean Girls

    ★★½

  • They Turned Us Into Killers

    ½

  • Roadkill

    ½

  • Night Swim

    ½

  • Friends & Family Christmas

    ★★★

  • Walden

    ★★

  • A Creature Was Stirring

    ★★★

  • Santa Isn't Real

    ★★½

  • Don't Suck

    ½

  • Silent Night

  • As We Know It

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Best. Christmas. Ever!

    ½

  • The Curse

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • A Holiday I Do

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★★★

  • A Man Goes on a Killing Spree

  • Helen's Dead

  • Squealer

  • Courtney Gets Possessed

    ★★½

  • Night of the Missing

    ½

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★★

  • I Don't Expect Anyone to Believe Me

    ★★★★

  • Cellphone

  • The Portrait

    ★★

  • Disco Inferno

  • Malibu Horror Story

    ½

  • Peter & the Wolf

    ★★★½

  • Three Blind Mice

  • The Spirit Became Flesh

    ★★½

  • Freddy's Fridays

    ★★★

  • The Puppetman

  • Dear David

    ½

  • The Conference

    ★★★★

  • Ghosts of the Void

    ½

  • Dark Harvest

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • Sorry, Charlie

    ★★★★

  • Sister Death

    ★★★

  • Ballerina

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer