• Aquaman and The Lost Kingdom

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • TONIKAWA: Over the Moon for You ~SNS~

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • We Can Be Heroes

  • The Promised Neverland

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★½

  • Never Hike in the Snow

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★½

  • TONIKAWA: Over the Moon for You

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • The One and Only Ivan

    ★★

  • Hamilton

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • Artemis Fowl

  • Scoob!

    ★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Mulan

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Dolittle

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Steven Universe Future

    ★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Helluva Boss

    ★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Hazbin Hotel

    ★★

  • Countdown

    ★★½

  • DC Showcase: Death

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Welcome to Demon School! Iruma-kun

    ★★★½

  • Wonder Woman: Bloodlines

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Abominable

    ★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Airplane Mode

    ½

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★½

  • Batman: Hush

    ★★½

  • Crawl

    ★★★