Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Wish

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Freelance

    ½

  • Next Goal Wins

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Dumb Money

    ½

  • Priscilla

    ★★★★

  • A Ripple

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Pre-Game

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Amsterdam

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • TÁR

    ★★★½

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • My Butt Has a Fever

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★