Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Saw X

    ★★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ½

  • Slotherhouse

    ★★★½

  • The Beast Beneath

    ★★

  • Killer Book Club

  • SML: la película

    ½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Deadly DILF

    ★★

  • The Flood

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★★

  • Big Freakin’ Snake

    ½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • The Flash

    ½

  • LEGO Ninjago: Dragon’s Rising

    ★★★

  • Hell of the Screaming Undead

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★★

  • Cocaine Shark

    ★★★★

  • Stale Popcorn & Sticky Floors

    ★★

  • Maggie Simpson in

    ½

  • Grandma

    ★★★★

  • Better Call Joe

  • Ghosted

    ½

  • Cocaine Cougar

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Malum

    ★★★★★

  • Joy Ride

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • The Park

    ★★★

  • Camp Blood 666 Part 2: Exorcism of the Clown

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Medusa's Venom

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Blood Harvest

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★½

  • Snow Falls

  • Devil Beneath

    ★★★½

  • Mummies

    ★★½

  • Firenado

    ★★★½

  • Carnage Collection - Puppet Master: Trunk Full of Terror

    ★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ½

  • Easter Bunny Massacre: The Bloody Trail

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Mega Lightning

    ½

  • VHS Violence: Bootlegged

    ★★

  • Nutcracker Massacre

    ★★½

  • Christmas on Mistletoe Farm

    ½

  • Ghosts of Amityville

    ½

  • Dinosaur Hotel 2

    ½

  • Conjuring The Genie 2

    ★★★

  • Amityville Scarecrow 2

  • The Soccer Football Movie

    ½

  • Amityville Thanksgiving

    ½

  • Jack And Jill: The Hills of Hell

    ½

  • The Cult of Humpty Dumpty

    ½

  • Cocaine Crabs From Outer Space

  • Fesu Gojira 3: Gaigan Raishū

    ★★★½

  • The Killing Tree

    ★★★½

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Grimcutty

    ½

  • Demonic Plastic Surgeon, M D

    ★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★