Sort by
  • Fast X

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • You People

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Sick

    ★½

  • Wendell & Wild

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Inspection

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Fire Island

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★