Sort by
  • John Mulaney: Baby J

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • BlackBerry

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • Full River Red

  • Infinity Pool

    ★★

  • Thunivu

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Dark Departure 3

  • Halloween Ends

  • Project Wolf Hunting

  • Venus

  • Nightalk

  • Sanctuary

  • Kacchey Limbu

  • Sick

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Ciné-Guerrillas: Scenes from the Labudović Reels

  • Sisu

    ★★½

  • The Hotel

  • Pearl

  • TÁR

    ★★★★½

  • The Origin of Evil

  • Fixation

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Clever Girl - How to Train Your Dinosaur

  • Pacifiction

    ★★★★½

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Holy Spider

  • Hunt

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Shut In

  • Kimi

    ★★★½

  • Scream

  • Me and The Matrix

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Making of Rocky vs. Drago by Sylvester Stallone

  • New York Ninja

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dashcam

    ★★★½

  • Copshop

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Suicide Squad

  • Bolt Driver

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½