• Shrek 2

    ★★★★★

  • Vaccines: A Measured Response

    ★★★★★

  • Capybara Walking

    ★★★★★

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★★★★

  • The Muppet Christmas Carol

    ★★★★★

  • Torchwood: Children of Earth

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Spymate

    ★★★★★

  • Michael Jackson's Thriller

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Abraham Lincoln: Vampire Hunter

    ★★★

  • Sonic Riders Fandub

    ★★★★★

  • Sonic CD Opening Animation

    ★★★★★

  • Edison Kinetoscopic Record of a Sneeze

    ★★★★★

  • Team Fabulous 2

    ★★★★★

  • The Wild

    ½

  • Sonic Mania Adventures

    ★★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★★