Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Doctor Who: The Giggle

Doctor Who: The Giggle

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Doctor Who: Wild Blue Yonder

Doctor Who: Wild Blue Yonder

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Doctor Who: The Star Beast

Doctor Who: The Star Beast

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Doctor Who: The Church on Ruby Road

Doctor Who: The Church on Ruby Road

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Doctor Who: The Giggle

Doctor Who: The Giggle

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Doctor Who: Wild Blue Yonder

Doctor Who: Wild Blue Yonder

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Doctor Who: The Star Beast

Doctor Who: The Star Beast

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Doctor Who: The Giggle

Doctor Who: The Giggle

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Doctor Who: The Giggle

Doctor Who: The Giggle

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Doctor Who: Wild Blue Yonder

Doctor Who: Wild Blue Yonder

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Doctor Who: The Star Beast

Doctor Who: The Star Beast

2023
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
25
Doctor Who: The Bedtime Story

Doctor Who: The Bedtime Story

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Doctor Who: The Star Beast

Doctor Who: The Star Beast

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Doctor Who: The Daleks in Colour

Doctor Who: The Daleks in Colour

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Talking Doctor Who

Talking Doctor Who

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Doctor Who Children in Need Special 2023

Doctor Who Children in Need Special 2023

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Doctor Who: The Edge of Destruction

Doctor Who: The Edge of Destruction

1964
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Doctor Who: Frontier in Space

Doctor Who: Frontier in Space

1973
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
14
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
Read the review Edit this entry  
07
Doctor Who: The Seeds of Doom

Doctor Who: The Seeds of Doom

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Doctor Who: The Brain of Morbius

Doctor Who: The Brain of Morbius

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Doctor Who: The Android Invasion

Doctor Who: The Android Invasion

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Doctor Who: Pyramids of Mars

Doctor Who: Pyramids of Mars

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Line Goes Up - The Problem With NFTs

Line Goes Up - The Problem With NFTs

2022
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
01
Doctor Who: Terror of the Zygons

Doctor Who: Terror of the Zygons

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Doctor Who: Planet of Evil

Doctor Who: Planet of Evil

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Doctor Who: Invasion of the Dinosaurs

Doctor Who: Invasion of the Dinosaurs

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Doctor Who: The Night of the Doctor

Doctor Who: The Night of the Doctor

2013
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
03
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Nimona

Nimona

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Doctor Who: Remembrance of the Daleks

Doctor Who: Remembrance of the Daleks

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Doctor Who: The Happiness Patrol

Doctor Who: The Happiness Patrol

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
Read the review Edit this entry  
04
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Labyrinth

Labyrinth

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Doctor Who: Ghost Light

Doctor Who: Ghost Light

1989
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
30
Geostorm

Geostorm

2017
×
Read the review Edit this entry  
13
Doctor Who: Battlefield

Doctor Who: Battlefield

1989
×
★★★½
Read other review Edit this entry  
11
Doctor Who: The Curse of Fenric

Doctor Who: The Curse of Fenric

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Doctor Who: The Greatest Show in the Galaxy

Doctor Who: The Greatest Show in the Galaxy

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Doctor Who: Silver Nemesis

Doctor Who: Silver Nemesis

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Doctor Who: The Happiness Patrol

Doctor Who: The Happiness Patrol

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Doctor Who: Remembrance of the Daleks

Doctor Who: Remembrance of the Daleks

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Doctor Who: Revelation of the Daleks

Doctor Who: Revelation of the Daleks

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry