Sort by
  • Violent Night

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • Beast

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Frank and Penelope

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★½

  • Infinite Storm

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★★½

  • God's Country

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Antlers

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • New York Ninja

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Cursed

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★★