Sort by
  • Jeepers Creepers: Reborn

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fourth of July

    ★★★½

  • What Is a Woman?

  • The Northman

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Hyperions

  • The Batman

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Censor

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • VFW

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Running with the Devil

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Aquaslash

    ★½

  • Ready or Not

    ★★½

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • Cold Pursuit

    ★★★

  • Paddleton

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Aquaman

    ★½

  • Other Side of the Box

  • Green Book

    ★★

  • The Nun

    ★★

  • Suspiria

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Final Girls

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Climax

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★

  • Winchester

    ★★

  • Black Panther

    ★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★

  • Justice League

    ★★

  • Coco

  • Talon Falls

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Jeepers Creepers 3

    ★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★½

  • Leatherface

    ★★