• Sonic the Hedgehog

    ★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • Zodiac

    ★★★★

  • Fargo

    ★★★★★

  • What's Eating Gilbert Grape

    ★★★★★

  • Point Break

    ★★★★★

  • Dressed to Kill

    ★★★

  • Alien

    ★★★★½

  • Mad Max

    ★★★

  • All the President's Men

    ★★★½

  • One Flew Over the Cuckoo's Nest

    ★★★★

  • Jaws

    ★★★★★

  • 2001: A Space Odyssey

    ★★★★

  • Cool Hand Luke

    ★★★