Sort by
  • The Lost City

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Chorus

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Tangled

    ★★★★

  • 40-45 Spektakel-Musical

    ★★★★★

  • Daens

    ★★★★★

  • The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall

    ★★★★★

  • The Croods

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • The Road to El Dorado

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Destino

    ★★★★

  • Spirit: Stallion of the Cimarron

    ★★★★

  • Two Is a Family

    ★★★★