Sort by

thaistanley has logged 13 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Innocents

The Innocents

1961
×
★★★½
Edit this entry  
21
Old

Old

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Still Walking

Still Walking

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Separation

Separation

2020
×
★★★
Edit this entry  
11
Secrets & Lies

Secrets & Lies

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Happy Together

Happy Together

1997
×
★★★★
Edit this entry  
10
Tombstone

Tombstone

1993
×
★★½
Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
Wild Tales

Wild Tales

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★★½
Edit this entry