Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • The Last Stop in Yuma County

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Who We Become

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • I Used to Be Funny

    ★★★

  • Raging Grace

    ★★★½

  • It Lives Inside

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Starring Jerry As Himself

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★½

  • When You Left Me on That Boulevard

    ★★★★★

  • Cassandro

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Lizzo: Live in Concert

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½