Sort by
  • The Marvels

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • The Undertaker

    ★★★

  • The Spirit Became Flesh

    ★★

  • Starr

    ★★★★

  • Tradition

    ★★★

  • Janelle's Baby

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • There's Something in the Barn

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Fck'n Nuts

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★★

  • The Bikeriders

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • The Moor

    ★★★

  • What You Wish For

    ★★★

  • No Caller ID

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Sacrifice Game

    ★★★

  • The Perfect Place to Cry

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Sound of Freedom

  • Auxilio: The Power of Sin

    ★★★

  • The Dive

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Wham!

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Miracle Club

    ★★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★★

  • Oddities

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Your Fat Friend

    ★★★★

  • Scratch

    ★★★★

  • Bookworm

    ★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Old Oak

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Keratyna

    ★★★

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★