Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • Kelce

    ★★★½

  • Puppy Love

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Cabin Girl

    ★★

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Ghosted

    ★½

  • Prom Pact

    ★★★★

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • True Spirit

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Dog Gone

    ★★

  • Plane

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • I Believe in Santa

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Brightwood

    ★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Holiday Harmony

    ★★½

  • The Noel Diary

    ★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★

  • Christmas with You

    ★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Christmas at the Golden Dragon

    ★★

  • Our Italian Christmas Memories

    ★½

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Supercell

    ★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Significant Other

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

  • Lou

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sick

    ★★★★