• X

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Aileen Wuornos: American Boogeywoman

  • Motherly

  • Hellbender

  • Old

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • We Need to Do Something

  • Cruella

    ½

  • Dawn of the Beast

  • The Stay

  • Willy's Wonderland

  • Wrong Turn

  • Butchers

  • Soul

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Unhinged

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ½

  • Richard Jewell

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Mister America

  • Doom: Annihilation

  • The Irishman

  • Between Two Ferns: The Movie

  • 3 from Hell

    ★½

  • Tall Girl

  • Saint Maud

  • The Platform

    ½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Ad Astra

    ★½

  • Haunt

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • The Art of Racing in the Rain

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★

  • The Banana Splits Movie

  • The Deeper You Dig

  • Crawl

    ★★★

  • Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

  • Anima

  • Annabelle Comes Home

    ★★

  • Anna

    ★½

  • Child's Play

    ★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

  • Too Old to Die Young

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★½

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Rocketman

  • Brightburn

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Yesterday

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • The Haunting of Sharon Tate

    ½

  • Pet Sematary

    ★★