• Us

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★★½

  • Blinded by the Light

    ★★★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★½

  • American Factory

    ★★½

  • The Farewell

    ★★★★

  • Escape Room

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Coldplay: A Head Full of Dreams

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★½

  • Green Book

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Tag

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Searching

    ★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★★

  • Creep 2

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★★

  • Mom and Dad

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Molly's Game

    ★★★½

  • It

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • 47 Meters Down

    ★★★

  • Everything, Everything

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Baywatch

    ★★★★

  • It Comes at Night

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★½