Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Kelce

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sharksploitation

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • Secret Invasion

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Swarm

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Brooklyn 45

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★½

  • Sharper

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Night of the Tommyknockers

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Slumberland

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★

  • Influencer

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★