• Loki

    ★★★★★

  • What Drives Us

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Glass

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Bright

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Wonder

    ★★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Justice League

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★

  • Dunkirk

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Assassin's Creed

    ★★

  • Passengers

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Split

    ★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★