Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • The Noel Diary

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Purple Hearts

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Encanto

  • Black Widow

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★½

  • Soul

  • Enola Holmes

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Uncut Gems

  • Spider-Man: Far from Home

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Booksmart

  • Captain Marvel

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Hereditary

  • Coco

    ★★★★★

  • Lady Bird

  • Spider-Man: Homecoming

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Logan

  • Doctor Strange

  • La La Land

    ★★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

  • Deadpool

  • The Martian

  • Inside Out

  • Avengers: Age of Ultron

  • Over the Garden Wall

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

  • Guardians of the Galaxy

  • Captain America: The Winter Soldier

  • About Time

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • The Avengers

  • Tangled

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

  • Up

  • Coraline

    ★★★½

  • Twilight

    ★★½

  • WALL·E

  • Iron Man

  • Juno

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • The Devil Wears Prada

  • The Incredibles

  • Howl's Moving Castle