Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • The Last Movie Stars

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

  • The Bubble

  • Deep Water

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★