Sort by

Taylor has logged 11 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Shame

Shame

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Boyfriends and Girlfriends

Boyfriends and Girlfriends

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
High School Musical

High School Musical

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Green Ray

The Green Ray

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Full Moon in Paris

Full Moon in Paris

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pauline at the Beach

Pauline at the Beach

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry