Sort by

tatum has logged 15 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
House at the End of the Street

House at the End of the Street

2012
×
★½
Edit this entry  
31
Host

Host

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Laura Hasn't Slept

Laura Hasn't Slept

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Creep 2

Creep 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
01
Twilight

Twilight

2008
×
★★
Read prior review Edit this entry