Sort by

tati🧸💌🍓 has logged 24 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Flower

Flower

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
Never Goin' Back

Never Goin' Back

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Last Song

The Last Song

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Loki

Loki

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Palo Alto

Palo Alto

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry