Sort by
  • Totally Fucked Up

    ★★★★½

  • Fargo

    ★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Glass

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Split

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Witch

    ★★★★

  • The Silence of the Lambs

    ★★★★★

  • From Russia with Love

    ★★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Dr. No

    ★★★

  • Oldboy

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Unbreakable

    ★★★★