• Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • His House

    ★★★½

  • Giant Little Ones

    ★½

  • Alex Strangelove

  • Handsome Devil

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Lights Out

    ★★½

  • Hidden Kisses

    ★★

  • Closet Monster

    ★★★★

  • Batman vs. Robin

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Son of Batman

    ★★★½

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★½

  • Boys

    ★★★★

  • Justice League: The Flashpoint Paradox

    ★★★½

  • Man of Steel

    ★★½

  • Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

    ★★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • Batman: Under the Red Hood

    ★★★★½

  • Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

    ★★★

  • Batman Begins

    ★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★½

  • American Psycho

    ★★★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog: The Movie

    ★★★★

  • Se7en

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★★

  • Child's Play 3

    ★★★

  • Child's Play 2

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★½