Sort by

Tasha has logged 15 entries for films during January 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Open Windows

Open Windows

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
The Finest Hours

The Finest Hours

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
John Carter

John Carter

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The 5th Wave

The 5th Wave

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Bolt

Bolt

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Creed

Creed

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Boy & the World

Boy & the World

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Duke of Burgundy

The Duke of Burgundy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Anomalisa

Anomalisa

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Who's Afraid of Virginia Woolf?

Who's Afraid of Virginia Woolf?

1966
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
45 Years

45 Years

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Childhood's End

Childhood's End

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Carol

Carol

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry