Sort by
  • The Creator

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • A Man Called Otto

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★½

  • Till

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★