Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • The Murmuring

    ½

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • BOCCHI THE ROCK!

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hellraiser

    ½

  • The Munsters

    ½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • Hell Dogs

    ★★★½

  • V/H/S/99

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • Sick

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

  • Blonde

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Samaritan

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Warriors of Future

    ★★★½

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★½

  • Bullet Train

    ½

  • Nope

    ★★½

  • The Fish Tale

    ★★★★

  • Bad City

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • EO

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Asakusa Kid

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Summer Ghost

    ★★½

  • One Shot

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dashcam

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Baby Assassins

    ★★★

  • Demonic

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Raging Fire

    ★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Sonny Boy

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★