Sort by
  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Future Tense

    ½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Abyss

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • The Cow Who Sang a Song into the Future

    ★★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

  • The Tender Bar

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★½

  • The Humans

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Nitram

    ★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Memoria

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Unclenching the Fists

    ★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Annette

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Nobody

    ★★½

  • Petite Maman

    ★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

  • The Dry

    ★★★★

  • PALY

    ★★★★½

  • Shithouse

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½