• Walks in the woods

  • Blood Moon

    ★★★

  • Holy Shit That Was Scary 3: The Cloud

  • Charlotte's Net: REDACTED

  • Dwellers

    ★★½

  • Tentacles

    ★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • The Blazing World

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Paloma's Pit

  • Come Play

    ★★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • The Flower Tapes

    ★★½

  • Evil Eye

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Black Box

    ★★½

  • Caveat

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★½

  • Bloody Hell

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Antebellum

    ★★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★

  • Come True

    ★★

  • Triggered

    ★★½

  • The Oak Room

    ★★★

  • Lucky

    ★★★★

  • Hunted

    ★★½

  • The Pale Door

    ★★½

  • Escape: Puzzle of Fear

    ★½

  • Ten Minutes to Midnight

    ★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★★

  • Camping Fun

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Host

    ★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★

  • The Current Occupant

    ★★½

  • Follow Me

    ★★½

  • Nothing But the Blood

    ★★

  • #Alive

    ★★½

  • The Rental

    ★★★

  • Good Boy

    ★★★½

  • Becky

    ★★½

  • Delivered

    ★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★½

  • Honeydew

    ★★★

  • Corona Zombies

    ★★

  • For Jennifer

    ★★★½

  • Pooka Lives!

    ★★★

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★★½

  • Reel 2

    ★★½

  • The Hunt

    ★★

  • Survival Skills

    ★★★

  • Crawlers

    ★★

  • Murder Death Koreatown

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★½

  • My Valentine

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • I Blame Society

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Relic

    ★★★½

  • Black Bear

    ★★½

  • Bad Hair

    ★★½

  • Scare Me

    ★★★

  • 32 Malasana Street

    ★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Midnight Kiss

    ★★½