Sort by
  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • The Apology

    ★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Violent Night

    ★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • She Said

    ★★★

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • Glorious

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Men

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Those Who Walk Away

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½