• Malignant

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Loki

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Bruno v Tyson

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Land

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Lennox Lewis: The Untold Story

    ★★★

  • #UNFIT: The Psychology of Donald Trump

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • A Nice Girl Like You

    ★★

  • Urzila Carlson: Overqualified Loser

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Archive

    ★★★★

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★★★

  • Ava

    ★½

  • George Lopez: We'll Do It for Half

    ★★★½

  • Irresistible

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Dummy

    ★½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★★★

  • David A. Arnold: Fat Ballerina

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Leslie Jones: Time Machine

    ★★

  • Underwater

    ★★★

  • Like a Boss

    ★★

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★½

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Bombshell

    ★★★

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★

  • Little Women

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Jeff Garlin: Our Man in Chicago

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★