Sort by
  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Antlers

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Cherry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • In the Earth

    ★★★½

  • Palmer

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½