Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★

  • Legally Blonde

  • Fight Club

    ★★★★★

  • Tampopo

    ★★★★★