Sort by
  • Swarm

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

  • You People

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★½

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Sick

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★

  • Of an Age

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • House of Darkness

    ½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★